BUDYNEK 804 M2 BLISKO MORZA W CENTRUM SOPOTU

lokalizacja: Sopot, Bohaterów Monte Cassino

90 000 PLN

112 PLN / m2

Opis nieruchomości

PRZEDSTAWIAMY 4 KONDYGNACJE BUDYNKU HANDLOWO - USŁUGOWEGO "MONTE" NAD MORZEM W CENTRUM SOPOTU PRZY BOHATERÓW MONTE CASSINO

Atuty:

- jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w trójmieście - centrum Sopotu
- 700 m od morza
- 700 m od molo
- 350 m od nowoczesnego dworca kolejowego
- odrębna własność
- budynek 3 piętrowy z windą - wiele możliwości aranżacyjnych
- budynek do wynajęcia z lokalami handlowo - usługowymi lub do własnej aranżacji
- nieruchomość w trakcie realizacji projektu na najbardziej luksusowy budynek w Sopocie (szczegółowe informacje udzielimy telefonicznie).

Oferta obejmuje lokale handlowo - usługowe (każdy z oddzielną księgą wieczystą, łącznie 25 lokali + toalety oraz pomieszczenia gospodarcze, techniczne i biurowe). Nieruchomość składa się z piwnicy 84,1 m2, parteru 228,7 m2, I piętra 251,9 m2, II piętra 239,2 m2 co stanowi 4 kondygnacje o łącznej powierzchni 804 m2.
III piętro (ostatnie) należy do miasta (biuro poselskie).

Budynek zlokalizowany jest w samym sercu kurortu Sopot przy ulicy Monte Cassino. Oddalony od morza i molo 700 m i od nowoczesnego dworca kolejowego, który stał się wizytówką Sopotu ok 350 m. Obok znajduje się McDonald. Miejsce idealne na realizację poważnych tematów biznesowych.

Oferta najmu obejmuje cały budynek poza ostatnim piętrem (gdzie znajduje się biuro poselskie) i wynosi 90 000 zł netto miesięcznie.

Monte Cassino jest reprezentacyjną ulicą w Sopocie w całości wyłączoną z ruchu samochodowego.
Restauracje, kawiarnie, kluby, hotele oraz bliskość morza przyczyniło się, że ulica stała się jedną z najatrakcyjniejszych i najtłumniej odwiedzanych przez turystów w trójmieście.

Po szczegółowe informacje, plany, rysunki zapraszam do kontaktu i spotkania.

Do wglądu dołączamy jedną z koncepcji.

OFERTA GODNA UWAGI

Kontakt do opiekuna:

centrum nieruchomości

Daria Janura
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.