Sprzedaż

SPRZEDAŻ

Co zyskujesz : komfort, oszczędność czasu, bezpieczeństwo. Kilkuletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam rzetelnie oszacować wartość Twojej nieruchomości. Indywidualne podejście do klienta zapoznanie się z potrzebami to początek dobrej współpracy. Zaproponujemy cenę tak aby sprzedać szybko ale z zyskiem. Przeanalizujemy również stan prawny nieruchomości .


EKSPRESOWA SPRZEDAŻ GOTÓWKOWA

Szukasz szybkiej możliwości sprzedaży Twojego mieszkania? Zależy Ci na szybkim wpływie gotówki?
Zgłoś do Nas swoją nieruchomość i zapytaj doradcę o ekspresową sprzedaż. My dokonamy wyceny nieruchomości i zaproponujemy cenę. Po ustaleniu warunków i skompletowaniu dokumentów możemy sfinalizować sprzedaż nawet w 24 godziny.
 

KUPNO-INWESTYCJE

W Centrum Nieruchomości posiadamy wszechstronną wiedzę o rynku, co pozwala nam zapewnić kupującym możliwości inwestycyjne. Ściśle współpracujemy również ze sprzedającym, dokonując właściwej wyceny nieruchomości i przybliżając kupującego do jego preferencji.I odwrotnie, Wspieramy kupującego w poszukiwaniu najlepszych okazji, śledząc proces zakupu i finalizując transakcję.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.